Brno: Student’s diary (day 4)

FR:

Les réveils sont de plus en plus difficiles pour certains…

N. Durgetto et S. Nartz 😉

Voici le programme d’aujourd’hui:

Réveil 8h00 – Petit déjeuner – Échauffement commun (avec les 4 Pays) – Récréation – Partie individuelle (avec notre entraîneur) – Repas – Jeux avec les allemands – Partie avec Pape (entraîneur allemand) – Musée de Mendel (père de la génétique) – Concert – Dîner – Veillée

Et au lit!!!!!


CZ:

Den začal snídaní. Dnešní přivítání do nového dne měli na starost  Němci. Cvičili jsme jógu a tleskali a dupali do rytmu, byla to nuda. Pak jsme šli do salónku č. 2, kde jsme konečně hráli na naše hudební nástroje. Cvičili jsme na páteční natáčení. Z celého dne nás to bavilo jako pokaždé nejvíce. Poté následoval nejlepší oběd z celého týdne.

Dnešní siesta se nám zdála krátká, ale úžasná. Pak jsme šli k Maďarům. Tam to bylo nudné, protože tam mohl pracovat pouze jeden a ostatní seděli a hleděli. Poté jsme se šli chystat do svých pokojů na “výlet” do města. Šli jsme do baziliky, kláštera a do Mendlova muzea. Větší nudu jsme za celý týden nezažili. Říkali jsme si, že by bylo lepší jít třeba do aqaparku. Pak následoval zdlouhavý concert. Pak jsme konečně jeli zpět a užili jsme si super večer s nejlepšíma lidma z tadyma.


DE:

Heute waren die Deutschen mit dem Warm-up an der Reihe. Als erstes haben wir Yoga gemacht: Es gab den Hund, die Schlange und weitere. Anschließend hat jede Gruppe die Namen ihres Landes geklatscht. Nach dem Warm-up sind wir Deutschen in den Konferenzraum gegangen. Dort haben wir die Stücke geübt, die wir bereits zuvor gelernt hatten. Nach dem Mittagessen gingen wir zum französischen Ensemble und probierten dort verschiedene Instrumente aus, die sehr seltsam waren. Nachdem wir dort waren, machten wir einen Stadtbummel: Wir gingen in ein Museum, in ein Konzert und haben eine Basilika besucht. Nach dem langen Stadtbummel aßen wir ein köstliches Abendessen.